شما اینجا هستید

بخش تشخیص مولکولی آزمایشگاه رسالت با بهره گیری از نیروی متخصص، محیط فیزیکی ایزوله مناسب و همچنین دستگاه های مدرن و مجهز، قادر است در حداقل زمان ممکن نتایج تست های مولکولی را با نهایت دقت انجام داده و در اختیار متخصصان و همکاران عزیز قرار دهد. لازم به ذکر است که این دپارتمان، خدمات خود را در غالب بخش های تخصصی ارائه می دهد که این بخش ها به شرح ذیل می باشند:

  • الف)پنل های عفونی

در این بخش، مجموعه عواملی که منجر به بروز علائم و بیماری های مشابه و هم خانواده می شوند، به صورت پنل مورد بررسی و تشخیص قرار می گیرند. ضمن اینکه امکان بررسی یک به یک هرکدام از عوامل زیر نیز میسر می باشد. از جمله تست های در حال انجام در این بخش HPV High Risk و HPV Low Risk می باشد.

  • ب)عفونت های ویروسی

در این بخش، مهمترین عوامل ویروسی مولد عفونت های انسانی با حساسیت و اختصاصیت بسیار بالا مورد بررسی قرار می گیرند از جمله این عوامل می توان به CMV، HBV، HCV اشاره نمود.

  • پ)سل و انواع مقاومت های آنتی بیوتیکی مربوطه

در این بخش، با استفاده از تجهیزات مناسب انواع TB و همچنین  Non Tuberculosis Mycobacterium مورد بررسی و تشخیص قرار می گیرند و ضمنا مقاومت به آنتی بیوتیک عوامل مذکور نیز تعیین می شود.

همچنین آزمایشگاه رسالت با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و تکنیک های به روز، بخش پنل ترومبوفیلی را نیز راه اندازی کرده است که فهرست تست های مربوطه در سایت آزمایشگاه قابل رویت می باشد.

تجهیزات بخش سلولی مولکولی

  • دستگاه Gel doct UV Tech
  • دستگاه Thermocycler Rotorgine
  • دستگاه Ph meter
  • دستگاه هود لامینار

لینک های مرتبط با بخش سلولی مولکولی

گالری تجهیزات بخش سلولی مولکولی

PH-meter

PH-meter

geldoct

geldoct

thermocycler-PCR

thermocycler-PCR

ساعات کاری آزمایشگاه: همه روزه از ساعت 7 تا 19، روزهای پنجشنبه از ساعات 7 تا 12:30، بجز ایام تعطیل

ایمیل

info@resalatlab.com
کد پستی :
1634674493

تلفن تماس

22520031
22519696
22508555

فکس


02122527630
.

آدرس

تهران – بزرگراه رسالت (ضلع جنوبی )
مابین 16 متری دوم مجیدیه وخیابان کرمان
پلاک 880